okular_fictionbook - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
th: เอกสารไม่ใช่รูปแบบเอกสาร FictionBook ที่ถูกต้อง

en: Unable to open document: %1
th: ไม่สามารถเปิดเอกสารต่อไปนี้ได้: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
th: เอกสารไม่ได้ถูกจัดเก็บในรูปแบบแฟ้ม ZIP ที่ถูกต้อง

en: Invalid document structure (main directory is missing)
th: โครงสร้างเอกสารไม่ถูกต้อง (ไม่พบส่วนไดเรกทอรีหลัก)

en: No content found in the document
th: ไม่พบเนื้อหาในเอกสาร

en: Invalid XML document: %1
th: เอกสาร XML ไม่ถูกต้อง: %1
