okular_djvu - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Editor
ug: تەھرىرلىگۈچ

en: Publisher
ug: تارقاتقۇچى

en: Volume
ug: ئاۋاز مىقدارى

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
ug: نامەلۇم

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
ug: يەككە بەت
