okular_poppler - en to ug translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: No
ug: ياق

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Solid
ug: لىق تولغان

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: Shape
ug: شەكىل

en: PDF Options
ug: PDF تاللانما

en: Format
ug: پىچىمى

en: Encrypted
ug: شىفىرلانغان

en: Unencrypted
ug: شىفىرلانمىغان

en: Security
ug: بىخەتەرلىك

en: Yes
ug: ھەئە

en: Optimized
ug: ئەلالاشتۇرۇلغان
