okular_djvu - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Editor
uk: Редактор

en: Publisher
uk: Видавник

en: Volume
uk: Том

en: Type of document
uk: Тип документа

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
uk: Невідома

en: Component Files
uk: Файли компонентів

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
uk: Окрема сторінка

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
uk: Збірка

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
uk: Не безпосередній

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
uk: Збірка (старий)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
uk: Індексований (старий)
