okular_fictionbook - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
uk: Документ не є чинним FictionBook

en: Unable to open document: %1
uk: Неможливо відкрити документ: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
uk: Документ не є чинним архівом ZIP

en: Invalid document structure (main directory is missing)
uk: Некоректна структура документа (відсутній головний каталог)

en: No content found in the document
uk: Документ не має вмісту

en: Invalid XML document: %1
uk: Некоректний документ XML: %1

en: FictionBook Backend Configuration
uk: Налаштування модуля FictionBook
