okular - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Editor
vi: Biên tập viên

en: Publisher
vi: Nhà xuất bản

en: Volume
vi: Quyển

en: Type of document
vi: Kiểu tài liệu

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
vi: Không rõ

en: Component Files
vi: Tệp thành phần

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
vi: Không rõ

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
vi: Trang đơn

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
vi: Bọc

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
vi: Gián tiếp

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
vi: Bọc (cũ)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
vi: Lập chỉ mục (cũ)
