okular_djvu - en to wa translation catalogue (11 entries)

en: Editor
wa: Produjheu

en: Publisher
wa: Eplaideu

en: Type of document
wa: Sôre di documint

[ctx: Unknown number of component files]
en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Component Files
wa: Fitchîs componints

[ctx: Type of DjVu document]
en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

[ctx: Type of DjVu document]
en: Single Page
wa: Ene seule pådje

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled
wa: Ravalé

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indirect
wa: Nén direk

[ctx: Type of DjVu document]
en: Bundled (old)
wa: Ravalé (vî)

[ctx: Type of DjVu document]
en: Indexed (old)
wa: Indecsé (vî)
