okular_ghostview - en to wa translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (PlatformFonts), group (General)
en: Use Platform Fonts
wa: Eployî les fontes del platfôme

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General Settings
wa: Djenerålès tchuzes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlatformFonts)
en: &Use platform fonts
wa: &Eployî les fontes del platfôme

en: Ghostscript Backend Configuration
wa: Apontiaedje do programe fondmint PostScript

en: Document version
wa: Modêye do documint

en: Language Level
wa: Livea d' lingaedje
