okular_poppler - en to wa translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_EnhanceThinLines)
en: No
wa: Neni

en: PDF Options
wa: Tchuzes PDF

en: Force rasterization
wa: Foirci rasterizaedje

en: Rasterize into an image before printing
wa: Rasterijhî dins ene imådje divant l' imprimaedje

en: Forces the rasterization of each page into an image before printing it. This usually gives somewhat worse results, but is useful when printing documents that appear to print incorrectly.
wa: Foircixhe li rasterizaedje di tchaeke pådje dins ene imådje divant del rexhe. Ça dene les troes cwårts do tins on pé rzultat mins c' est ahessåve po rexhe des documints ki n' s' imprimèt nén comifåt.

en: Format
wa: Cogne

en: Encrypted
wa: Ecripté

en: Unencrypted
wa: Nén ecripté

en: Security
wa: Såvrité

en: Yes
wa: Oyi

en: Optimized
wa: Optimijhî
