okular_fictionbook - en to wa translation catalogue (6 entries)

en: Document is not a valid FictionBook
wa: Li documint n' est nén on valåbe FictionBook

en: Unable to open document: %1
wa: Dji n' sai drovi l' documint: %1

en: Document is not a valid ZIP archive
wa: Li documint n' est nén ene årtchive ZIP valåbe

en: Invalid document structure (main directory is missing)
wa: Tcherpinte do documint nén valåbe (li mwaisse ridant manke)

en: No content found in the document
wa: Dji n' a rén trové dins l' documint

en: Invalid XML document: %1
wa: Documint XML nén valåbe: %1
