onboard - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: GTK
ml: ജിടികെ

en: General
ml: പൊതുവായ

en: Window
ml: ജാലകം

en: Layout
ml: രൂപരേഖ

en: Theme
ml: കെട്ടും മട്ടും

note: translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'layer2' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Snippets
ml: ചെറു കഷ്ണങ്ങള്‍

note: translators: very short label of the left Alt key
en: Alt
ml: ആള്‍ട്ട്

note: translators: very short label of the TAB key
en: Tab
ml: ടാബ്

note: translators: very short label of the default SUPER key
en: Win
ml: വിൻ

note: translators: this is a 'tooltip' of the key 'settings' in keyboard layout 'Whiteboard_wide.onboard'
en: Settings
ml: സജ്ജീകരണങ്ങള്‍

en: Button Number
ml: ബട്ടണ്‍ സംഖ്യ

en: Button Label
ml: ബട്ടണ്‍ എഴുത്ത്

en: Must be an integer number
ml: പൂര്‍ണ സംഖ്യ ആയിരിക്കണം
