onboard - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: _Background:
sa: पृष्ठदेशः-

en: Keyboard
sa: कीलफलकम्

en: Window
sa: चित्रायणम्

en: Window options
sa: चित्रायणविकल्पाः

en: Wind_ow:
sa: चित्रायणम्-

en: Transparency
sa: पारदर्शिता
