onboard - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Keyboard
hy: Ստեղնաշար

en: General
hy: Հիմնական

en: Window
hy: Պատուհան

en: Universal Access
hy: Համընդհանուր հասանելիություն

en: none
hy: Ոչ մեկը
