onboard - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: _Show Onboard
kn: ಆನ್ ಬೋರ್ಡನ್ನು ತೋರಿಸು(_S)

en: _Hide Onboard
kn: ಆನ್ ಬೋರ್ಡನ್ನು ಅಡಗಿಸು(_H)

en: General
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: _Show status icon
kn: ಸ್ಥಿತಿ ಚಿತ್ರವನ್ನು ತೋರಿಸು(_ಸ)

en: Desktop Integration
kn: ಡೆಸ್ಕಟಾಪ್ ಏಕೀಕರಣ
