onboard - en to lt translation catalogue (165 entries)

en: _Background:
lt: _Fonas:

note: Key style with simple gradients
en: Gradient
lt: Gradientas

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

note: Title of the snippets dialog for new snippets
en: New snippet
lt: Nauja iškarpa

en: _Save snippet
lt: _Išsaugoti iškarpą

en: _Button label:
lt: _Mygtuko etiketė:

en: Other _Languages
lt: Kitos ka_lbos

en: Failed to execute '{}', {}
lt: Nepavyko įvykdyti '{}', {}

en: Onboard Preferences
lt: Onboard nuostatos

en: Copy layout '{}' to this new name:
lt: Kopijuoti išdėstymą '{}' į šį naują pavadinimą:

en: Delete layout '{}'?
lt: Ištrinti išdėstymą '{}'?

en: System settings not found ({}): {}
lt: Sistemos nustatymai nerasti ({}): {}

en: Core layouts
lt: Pagrindiniai išdėstymai

en: Contributions
lt: Įnašai

en: Author: {}
lt: Autorius {}

en: About Layout
lt: Apie išdėstymą

en: Enter a name for the new theme:
lt: Įveskite pavadinimą naujai temai:

en: This theme file already exists.
    '{filename}'
    
    Overwrite it?
lt: Šis temos failas jau yra.
    „{filename}“
    
    Perrašyti jį?

en: Reset selected theme to Onboard defaults?
lt: Atstatyti pasirinktą temą į Onboard numatytąją?

en: Delete selected theme?
lt: Ištrinti pasirinktą temą?

note: Key style with flat fill- and border colors
en: Flat
lt: Plokščias

en: Default
lt: Numatytasis

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Condensed
lt: Suspaustas

en: Ubuntu Logo
lt: Ubuntu logotipas

en: Step
lt: Žingsnis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Button
lt: Mygtukas

en: _Show Onboard
lt: _Rodyti Onboard

en: _Hide Onboard
lt: _Slėpti Onboard

note: Translators: label of a menu item. It used to be stock item STOCK_QUIT until Gtk 3.10 deprecated those.
en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Onboard on-screen keyboard
lt: Onboard ekraninė klaviatūra

en: failed to create directory '{}': {}
lt: nepavyko sukurti katalogo '{}': {}

en: None
lt: Nėra

en: All corners and edges
lt: Visi kampai ir kraštinės

en: General
lt: Bendra

en: Window
lt: Langas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Theme
lt: Tema

note: translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'layer2' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Snippets
lt: Iškarpos

en: Universal Access
lt: Universalioji prieiga

en: none
lt: joks

en: Start Onboard _hidden
lt: Paleisti Onboard _paslėptą

en: Start Onboard hidden.
lt: Paleisti Onboard paslėptą.

en: Show floating _icon when Onboard is hidden
lt: Rodyti slankiąją _piktogramą kai Onboard paslėpta

en: Show a floating icon on the desktop when Onboard is hidden. A click on the icon makes Onboard reappear.
lt: Rodyti slankiąją piktogramą darbalaukyje kai Onboard paslėpta. Piktogramos paspaudimas parodo Onboard.

en: Show when _unlocking the screen
lt: Rodyti, kai _atrakinamas ekranas

en: Show _tooltips
lt: Rodyti p_aaiškinimus

en: _Show status icon
lt: _Rodyti būsenos piktogramą

en: Show the status item. A click on that icon hides or shows Onboard.
lt: Rodyti būsenos piktogramą. Paspaudimas ant piktogramos paslepia arba parodo Onboard.

en: Desktop Integration
lt: Darbalaukio integracija

en: Show window _decoration
lt: Rodyti lango _dekoracijas

en: Show window caption and frame.
lt: Rodyti lango pavadinimą ir rėmelį.

en: Show always on visible _workspace
lt: Visada rodyti matomoje _darbo srityje

en: &quot;Sticky&quot; mode for keyboard and floating icon.
lt: Atmenioji klaviatūros ir slankios piktogramos veiksena.

en: "Sticky" mode for keyboard and floating icon.
lt: Atmenioji klaviatūros ir slankios piktogramos veiksena.

en: _Force window to top
lt: _Priverstinai laikyti langą viršuje

en: Try harder to keep Onboard above anything on-screen.
lt: Atkakliau mėginti išlaikyti Onboard virš bet ko ekrane.

en: Window options
lt: Lango parinktys

en: Transparency of the whole keyboard window. Requires compositing.
lt: Viso klaviatūros lango permatomumas. Reikalauja komponavimo.

en: Transparency of the keyboard background
lt: Klaviatūros fono permatomumas

en: _No background
lt: _Nėra fono

en: Show the desktop through the gaps between keys.
lt: Rodyti darbalaukį per tarpus tarp klavišų.

en: Transparency
lt: Permatomumas

en: Set _transparency to
lt: Nustatyti _permatomumą į

en: Enable inactive transparency. Requires compositing.
lt: Įjungti neaktyvumo permatomumą. Reikalauja komponavimo.

en: Transparency when the pointer leaves the keyboard. Requires compositing.
lt: Permatomumas, kai žymeklis palieka klaviatūrą. Reikalauja komponavimo.

en: after
lt: po

en: Delay in seconds until the inactive transparency takes effect.
lt: Delsa sekundėmis iki kol neaktyvumo permatomumas pradeda veikti.

en: seconds
lt: sek.

en: When Inactive
lt: Kai neaktyvu

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašas

en: Snippets are pieces of text which are entered when the corresponding button in Onboard is pressed.
lt: Iškarpos yra teksto gabalėliai, įvedami kai Onboard programoje yra paspaudžiamas atitinkamas mygtukas.

en: Play sound
lt: Groti garsą

en: Hide the system-provided hover click window while Onboard is running.
lt: Slėpti sistemos pateiktą uždelsto spustelėjimo langą kol Onboard yra vykdoma.

en: Always enable the system-provided hover click window when exiting Onboard.
lt: Visada įjungti sistemos pateiktą uždelsto spustelėjimo langą baigiant darbą su Onboard.

en: Hover Click
lt: Uždelstas spustelėjimas

en: Onboard Settings
lt: Onboard nustatymai

en: Onboard onscreen keyboard settings
lt: Onboard ekraninės klaviatūros nustatymai

en: Change Onboard settings
lt: Keisti Onboard nustatymus

note: translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'hoverclick' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Activate Hover Click
lt: Aktyvinti uždelstą spustelėjimą

en: Alphanumeric keys
lt: Raidiniai-skaitiniai klavišai

note: translators: very short label of the Alt Gr key
en: Alt Gr
lt: Lyg3

note: translators: very short label of the CAPS LOCK key
en: CAPS
lt: DIDŽ

note: translators: very short label of the Ctrl key
en: Ctrl
lt: Vald

note: translators: very short label of the DELETE key
en: Del
lt: Šal

note: translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'doubleclick' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Double click
lt: Dvikartis spustelėjimas

note: translators: very short label of the numpad END key
en: End
lt: Pab

note: translators: very short label of the numpad ENTER key
en: Ent
lt: Įves

note: translators: very short label of the ESCAPE key
en: Esc
lt: Gr

en: Function keys
lt: Funkciniai klavišai

note: translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'hide' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Hide Onboard
lt: Slėpti Onboard

note: translators: very short label of the HOME key
en: Hm
lt: Prad

note: translators: very short label of the INSERT key
en: Ins
lt: Įterpti

note: translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'layer0' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Main keyboard
lt: Pagrindinė klaviatūra

note: translators: very short label of the Menu key
en: Menu
lt: Meniu

note: translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'move' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Move Onboard
lt: Perkelti Onboard

note: translators: very short label of the NUMLOCK key
en: Nm&#10;Lk
lt: Ska&#10;itm

note: translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'layer1' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Number block and snippets
lt: Skaičių blokas ir iškarpos

note: translators: very short label of the PAUSE key
en: Pause
lt: Pauzė

note: translators: very short label of the PAGE DOWN key
en: Pg&#10;Dn
lt: Psl↓

note: translators: very short label of the PAGE UP key
en: Pg&#10;Up
lt: Psl↑

note: translators: very short label of the Preferences button translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'settings' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Preferences
lt: Nuostatos

note: translators: very short label of the PRINT key
en: Prnt
lt: Sp

note: translators: very short label of the Quit button
en: Quit
lt: Išeiti

note: translators: very short label of the RETURN key
en: Return
lt: Įvesti

note: translators: very short label of the SCROLL key
en: Scroll
lt: Slinkti

en: Space
lt: Tarpas

note: translators: description of unicode character U+2602 translators: this is a 'tooltip' of the key 'DB05' in keyboard layout 'Small.onboard'
en: Umbrella
lt: Skėtis

note: translators: description of unicode character U+2606 translators: this is a 'tooltip' of the key 'DB07' in keyboard layout 'Small.onboard'
en: White star
lt: Balta žvaigždė

note: translators: description of unicode character U+260F translators: this is a 'tooltip' of the key 'DB03' in keyboard layout 'Small.onboard'
en: White telephone
lt: Baltas telefonas

note: translators: description of unicode character U+2615
en: Hot beverage
lt: Karštas gėrimas

note: translators: description of unicode character U+2620
en: Skull and crossbones
lt: Kaukolė ir du sukryžiuoti kaulai

note: translators: description of unicode character U+2622 translators: this is a 'tooltip' of the key 'DB09' in keyboard layout 'Small.onboard'
en: Radioactive sign
lt: Radioaktyvumo ženklas

note: translators: description of unicode character U+262E translators: this is a 'tooltip' of the key 'DB06' in keyboard layout 'Small.onboard'
en: Peace symbol
lt: Taikos simbolis

note: translators: description of unicode character U+2639 translators: this is a 'tooltip' of the key 'DC01' in keyboard layout 'Small.onboard'
en: Frowning face
lt: Susiraukęs veidas

note: translators: description of unicode character U+263A translators: this is a 'tooltip' of the key 'DD01' in keyboard layout 'Small.onboard'
en: Smiling face
lt: Besišypsantis veidas

note: translators: description of unicode character U+263C translators: this is a 'tooltip' of the key 'DD10' in keyboard layout 'Small.onboard'
en: White sun with rays
lt: Balta saulė su spinduliais

note: translators: description of unicode character U+2709 translators: this is a 'tooltip' of the key 'DB04' in keyboard layout 'Small.onboard'
en: Envelope
lt: Vokas

note: translators: description of unicode character U+1F610
en: Neutral face
lt: Neutralus veidas

note: translators: description of unicode character U+1F61E
en: Disappointed face
lt: Nusiminęs veidas

note: translators: description of unicode character U+1F620 translators: this is a 'tooltip' of the key 'DC02' in keyboard layout 'Small.onboard'
en: Angry face
lt: Piktas veidas

note: translators: description of unicode character U+1F62B translators: this is a 'tooltip' of the key 'DC06' in keyboard layout 'Small.onboard'
en: Tired face
lt: Pavargęs veidas

note: translators: this is a 'tooltip' of the key 'settings' in keyboard layout 'Whiteboard_wide.onboard'
en: Settings
lt: Nustatymai

en: Layout file ({}) or name
lt: Išdėstymo failas ({}) ar pavadinimas

en: Theme file (.theme) or name
lt: Temos failas (.theme) ar pavadinimas

en: Window size, widthxheight
lt: Lango dydis, plotisxaukštis

en: Window x position
lt: Lango x pozicija

en: Window y position
lt: Lango y pozicija

en: Allow multiple Onboard instances
lt: Leisti kelis programos Onboard egzempliorius

en: Keep aspect ratio when resizing the window
lt: Keičiant lango dydį išlaikyti proporcijas

en: Migrating user directory '{}' to '{}'.
lt: Migruojamas naudotojo katalogas „{}“ į „{}“.

en: layout '{filename}' does not exist
lt: išdėstymo „{filename}“ nėra

en: theme '{filename}' does not exist
lt: temos „{filename}“ nėra

en: Loading theme from '{}'
lt: Įkeliama tema iš „{}“

en: Unable to read theme '{}'
lt: Nepavyko perskaityti temos „{}“

en: color scheme '{filename}' does not exist
lt: spalvų schemos „{filename}“ nėra

en: New Input Device
lt: Naujas įvesties įrenginys

en: Onboard has detected a new input device
lt: Onboard aptiko naują įvesties įrenginį

en: Use device
lt: Naudoti įrenginį

en: Onboard onscreen keyboard
lt: Onboard ekraninė klaviatūra

en: no window transparency available; screen doesn't support alpha channels
lt: nėra prieinamas langų permatomumas; ekranas nepalaiko alfa kanalų

note: ##############
en: <Enter label>
lt: <Įveskite etiketę>

en: <Enter text>
lt: <Įveskite tekstą>

en: Button Number
lt: Mygtuko numeris

en: Button Label
lt: Mygtuko etiketė

en: Snippet Text
lt: Iškarpos tekstas

en: Snippet %d is already in use.
lt: Iškarpa %d jau naudojama.

en: Ignoring key '{}'. No svg filename defined.
lt: Nepaisoma klavišo „{}“. Nenurodytas svg failo vardas.

en: Snippet {}
lt: Iškarpa {}

note: i18n: full string is "Snippet n, unassigned"
en: , unassigned
lt: , nepriskirtas

en: copying layout '{}' to '{}'
lt: kopijuojamas išdėstymas „{}“ į „{}“

en: copying svg file '{}' to '{}'
lt: kopijuojamas svg failas „{}“ į „{}“

en: gsettings schema for '{}' is not installed
lt: „{}“ gsettings schema neįdiegta

note: assume filename is just a basename instead of a full file path
en: {description} '{filename}' not found yet, retrying in default paths
lt: {description} „{filename}“ dar nerastas, kartojama numatytuose keliuose

en: unable to locate '{filename}', loading default {description} instead
lt: nepavyko rasti „{filename}“, vietoje to įkeliamas numatytasis {description}

en: failed to find {description} '{filename}'
lt: Nepavyko rasti {description} „{filename}“

en: {description} '{filepath}' found.
lt: {description} „{filepath}“ rastas.

en: Looking for system defaults in {paths}
lt: Ieškoma sistemos numatytųjų reikšmių {paths}

en: Failed to read system defaults.
lt: Nepavyko perskaityti sistemos numatytųjų reikšmių.

en: No system defaults found.
lt: Nerastos sistemos numatytosios reikšmės.

en: Loading system defaults from {filename}
lt: Įkeliamos sistemos numatytosios reikšmės iš {filename}

en: Failed to get gsettings value.
lt: Nepavyko gauti gsettings reikšmės.
