onboard - en to my translation catalogue (7 entries)

note: translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'layer2' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Snippets
my: အချက်အလက်အတိုထွာများ

note: translators: very short label of the Menu key
en: Menu
my: မီနူး

note: translators: very short label of the PAUSE key
en: Pause
my: ဆိုင်းငံ့ရန်

note: translators: very short label of the Preferences button translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'settings' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Preferences
my: ဦးစားပေးချက်များ

note: translators: very short label of the Quit button
en: Quit
my: ထွက်

note: translators: very short label of the RETURN key
en: Return
my: ပြန်ပို့ပါ

en: Space
my: နေရာလပ်
