onboard - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Ubuntu Logo
te: ఉబుంటు చిహ్నం

en: General
te: సాధారణం

en: Window
te: కిటికీ

en: Layout
te: నమూనా

en: Universal Access
te: సార్వత్రిక సౌలభ్యత

en: _No background
te: నేపథ్యం లేదు (_N)

en: Transparency
te: పారదర్శకత

en: seconds
te: సెకన్లు
