onboard - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Failed to execute '{}', {}
si: '{}', {} ක්‍රියාවලිය අසාර්ථක විණි.

en: Onboard Preferences
si: Onboard අභිප්‍රේත

note: Key style with flat fill- and border colors
en: Flat
si: සමතල

en: Default
si: සාමාන්‍ය

en: Bold
si: තදකුරු

en: Italic
si: ඇළකුරු

en: Ubuntu Logo
si: උබුන්ටු ලාංඡනය

en: Step
si: පියවර

en: Left
si: වම

en: Right
si: දකුණ

en: Up
si: ඉහළ

en: Down
si: පහළ

en: Activate
si: සක්‍රීය කරන්න

en: Action:
si: ක්‍රියාව:

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Button
si: බොත්තම

en: None
si: කිසිවක් නැත

en: All corners and edges
si: සියළු මුළු හා දාර

en: General
si: පොදු

en: Desktop Integration
si: වැඩතල සංකලනය
