onboard - en to et translation catalogue (25 entries)

en: _Show Onboard
et: Ekraaniklaveri _näitamine

en: _Hide Onboard
et: Ekraaniklaveri _peitmine

note: Translators: label of a menu item. It used to be stock item STOCK_QUIT until Gtk 3.10 deprecated those.
en: _Quit
et: _Lõpetamine

en: Reset selected theme to Onboard defaults?
et: Lähtesta valitud teema Onboardi vaikimisi väärtustega?

note: translators: this is a 'tooltip' of the key_template 'layer2' in keyboard layout 'key_defs.xml'
en: Snippets
et: Koodijupid

note: translators: very short label of the TAB key
en: Tab
et: Tabulaatorklahv

note: translators: this is a 'tooltip' of the key 'settings' in keyboard layout 'Whiteboard_wide.onboard'
en: Settings
et: Seaded

en: General
et: Üldine

en: Window
et: Aken

en: Layout
et: Paigutus

en: Theme
et: Teema

en: Universal Access
et: Kasutaja abivahendid

en: _Auto-show when editing text
et: _Automaatne näitamine teksti muutmisel

en: Start Onboard _hidden
et: Onboardi käivitamine _peidetuna

en: Start Onboard hidden.
et: Käivitab Onboardi peidetuna.

en: Show floating _icon when Onboard is hidden
et: Hõljuva _ikooni näitamine, kui Onboard on peidetud.

en: Show a floating icon on the desktop when Onboard is hidden. A click on the icon makes Onboard reappear.
et: Näitab töölaual hõljuvat ikooni, kui Onboard on peidetud. Klõpsamine ikoonil toob Onboardi nähtavale.

en: Show _tooltips
et: _Tööriistavihjete näidatamine

en: Show tooltips for the keyboard&apos;s buttons.
et: Näidatakse tööriistavihjeid klahvistiku klahvide kohta.

en: Show tooltips for the keyboard's buttons.
et: Näidatakse tööriistavihjeid klahvistiku klahvide kohta.

en: _Show status icon
et: _Näita olekuikooni

en: Desktop Integration
et: Sidumine töölauaga

en: Delay in seconds until the inactive transparency takes effect.
et: Viivitus sekundites enne mitteaktiivsete läbipaistvuse jõustumist.

en: Follow _system theme
et: Järgi _süsteemi teemat

en: Customize Theme
et: Kohanda teemat
