Tor Project - en to be translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
be: Вы яшчэ не падключаны да Tor...

en: Onion Circuits
be: Ланцужкі Onion

en: Circuit
be: Ланцужок

en: Status
be: Статус

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
be: Націсніце на ланцужок, каб даведацца болей пра падлучэнне да Tor

en: The connection to Tor was lost...
be: Знікла падлучэнне да Tor...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
be: База дадзеных GeoIP недаступная. Няма інфармацыі пра краіны.

en: %.2f Mb/s
be: %.2f Мб/с

en: Unknown
be: Невядома

en: Fingerprint:
be: Адбітак ключа:

en: Bandwidth:
be: Прапускная здольнасць каналу
