The Tor Project - en to br translation catalogue (8 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
br: N'emaoc'h ket kevreet ouzh Tor evit ar mare...

en: Onion Circuits
br: Tro Onion

en: Circuit
br: Tro

en: Status
br: Statud

en: The connection to Tor was lost...
br: Kollet eo bet ar c'hevreadur ouzh Tor...

en: Unknown
br: Dianav

en: Fingerprint:
br: Louc'h-biz:

en: Bandwidth:
br: Bande-drafet:
