The Tor Project - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
ca: Encara no esteu connectat a Tor.

en: Onion Circuits
ca: Circuits Onion

en: Status
ca: Estat

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
ca: Cliqueu en un circuit per a més detalls sobre els seus repetidors de Tor

en: The connection to Tor was lost...
ca: S'ha perdut la connexió amb Tor

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
ca: No està disponible la base de dades GeoIP. No s'informarà del país

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Fingerprint:
ca: Empremta:

en: Bandwidth:
ca: Amplada de banda:
