Tor Project - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
cs: Ještě nejste k síti Tor připojeni...

en: Onion Circuits
cs: Onion řetězce

en: Circuit
cs: Řetězec

en: Status
cs: Stav

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
cs: Klikněte na řetězec pro více detailů ohledně jeho Tor relé.

en: The connection to Tor was lost...
cs: Spojení se sítí Tor bylo ztraceno...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
cs: GeoIP databáze není dostupná. Nebudou zobrazeny žádné informace o zemích.

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Fingerprint:
cs: Otisk:

en: IP:
cs: IP adresa:

en: Bandwidth:
cs: Šířka pásma:
