The Tor Project - en to de translation catalogue (8 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
de: Sie sind noch nicht mit Tor verbunden...

en: Circuit
de: Kanal

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
de: Klicken Sie auf einen Kanal, um mehr über seine Relais zu erfahren.

en: The connection to Tor was lost...
de: Die Verbindung zu Tor wurde verloren...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
de: GeoIP-Datenbank nicht verfügbar. Länderinformationen werden nicht angezeigt.

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Fingerprint:
de: Fingerabdruck:

en: Bandwidth:
de: Bandbreite:
