The Tor Project - en to el translation catalogue (9 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
el: Δεν είστε ακόμα συνδεδεμένος με το Tor

en: Onion Circuits
el: Κυκλώματα Onion

en: Circuit
el: Κύκλωμα

en: Status
el: Κατάσταση

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
el: Κάντε click σε ένα κύκλωμα για περισσότερα χαρακτηριστικά σχετικά με τον αναμεταδότη Tor

en: The connection to Tor was lost...
el: Η σύνδεση με το Tor χάθηκε...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
el: Η βάση δεδομένων GeoIP δεν είναι διαθέσιμη. Δεν θα εμφανιστούν πληροφορίες χωρών.

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Fingerprint:
el: Δαχτυλικό Αποτύπωμα:
