The Tor Project - en to es_AR translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
es_AR: Aun no estás conectado a Tor...

en: Onion Circuits
es_AR: Circuitos Onion

en: Circuit
es_AR: Circuito

en: Status
es_AR: Estado

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
es_AR: Hacé clic en un circuito para saber más detalles sobre sus relevos Tor.

en: The connection to Tor was lost...
es_AR: Se ha perdido la conexión a la red de Tor...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
es_AR: La base de datos GeoIP no está disponible. La información de los países no será mostrada.

en: Unknown
es_AR: Desconocido

en: Fingerprint:
es_AR: Huella digital:

en: Bandwidth:
es_AR: Ancho de banda:
