The Tor Project - en to es_MX translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
es_MX: No te has conectado a Tor aun...

en: Onion Circuits
es_MX: Circuitos Cebolla

en: Circuit
es_MX: Circuito

en: Status
es_MX: Estatus

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
es_MX: Haz click en el circuito para mas detalles sobre relés de Tor

en: The connection to Tor was lost...
es_MX: La conexión de Tor se perdio...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
es_MX: La base de datos de GeolP no esta disponible. La información de pais no sera mostrada.

en: Unknown
es_MX: Desconocido

en: Fingerprint:
es_MX: Huella digital:

en: Bandwidth:
es_MX: Ancho de banda:
