Tor Project - en to et translation catalogue (12 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
et: Te ei ole veel Tor\'i ühendunud...

en: Onion Circuits
et: Onion-ringteed

en: Circuit
et: Ringtee

en: Status
et: Staatus

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
et: Kliki ringtee peale, et kuvada lisaandmeid Tor\'i ringteede kohta.

en: The connection to Tor was lost...
et: Ühendus Tor\'iga katkes...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
et: GeoIP andmebaas polnud saadaval. Informatsiooni riigi kohta ei kuvata.

en: %s (%s)
et: %s(%s)

en: %.2f Mb/s
et: %.2fMb/s

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Fingerprint:
et: Sõrmejälg:

en: Bandwidth:
et: Ribalaius:
