The Tor Project - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
eu: Oraindik ez zaude Tor-era konektaturik

en: Onion Circuits
eu: Onion Zirkuitoak

en: Circuit
eu: Zirkuitoa

en: Status
eu: Egoera

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
eu: Klikatu zirkuito batean bere Tor relay-ei buruzko informazio gehiagorako.

en: The connection to Tor was lost...
eu: Tor-erako konexioa galdu da...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
eu: GeoIP datubasea ez dago eskuragarri. Ez da erakutsiko herrialdearen informaziorik.

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Fingerprint:
eu: Hatz-marka:

en: Bandwidth:
eu: Banda-zabalera:
