Tor Project - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
fa: شما هنوز به Tor متصل نشده اید...

en: Onion Circuits
fa: مدارهای پیازی

en: Circuit
fa: مدار

en: Status
fa: وضعیت

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
fa: برای اطلاعات بیشتر در مورد رله های تُر یک مدار روی آن کلیک کنید.

en: The connection to Tor was lost...
fa: اتصال با تُر قطع شد...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
fa: بانک اطلاعاتی GeoIP موجود نیست. اطلاعات هیچ کشوری نمایش داده نخواهد شد.

en: %.2f Mb/s
fa: %.2f مگابایت در ثانیه

en: Unknown
fa: نا شناخته

en: Fingerprint:
fa: اثر انگشت:

en: IP:
fa: آی پی:

en: Bandwidth:
fa: پهنای باند:
