Tor Project - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
fi: Et ole vielä yhdistetty Tor-verkkoon...

en: Onion Circuits
fi: Sipulireitityksiä

en: Circuit
fi: Reititys

en: Status
fi: Tila

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
fi: Napsauta reitityksen päälle nähdäksesi enemmän sen Tor-välityspalvelimista.

en: The connection to Tor was lost...
fi: Yhteys Tor-verkkoon on katkennut...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
fi: GeoIP-tietokanta ei ole saatavilla. Tietoja maista ei näytetä.

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Fingerprint:
fi: Sormenjälki:

en: Bandwidth:
fi: Siirtonopeus:
