The Tor Project - en to fo translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
fo: Tú hevur ikki samband við Tor enn...

en: Onion Circuits
fo: Onion rutur

en: Circuit
fo: Ruta

en: Status
fo: Stöða

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
fo: Trýst á eina rutu fyri meira kunning um Tor millumstöðirnar.

en: The connection to Tor was lost...
fo: Sambandið við Tor var slitið...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
fo: GeoIP dátugrunnur ikki tökur. Eingin land dátu vera víst.

en: Unknown
fo: Ókent

en: Fingerprint:
fo: Fingramerki:

en: Bandwidth:
fo: Bandbreidd:
