Tor Project - en to he translation catalogue (12 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
he: אינך מחובר עדין אל Tor…

en: Onion Circuits
he: מעגל בצל

en: Circuit
he: מעגל

en: Status
he: מעמד

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
he: לחץ על מעגל לעוד פרטים אודות ממסרי Tor שלו.

en: The connection to Tor was lost...
he: החיבור אל Tor אבד…

en: ...
he: …

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
he: מסד נתונים GeoIP אינו זמין. מידע על מדינות לא יוצג.

en: %.2f Mb/s
he: %.2f מ״ב/ש

en: Unknown
he: בלתי ידוע

en: Fingerprint:
he: טביעת אצבע:

en: Bandwidth:
he: רוחב פס:
