Tor Project - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
hr: Još nisi povezan/a na Tor …

en: Onion Circuits
hr: Onion lanci

en: Circuit
hr: Lanac

en: Status
hr: Stanje

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
hr: Pritisni na lanac za prikaz detalja o njegovim Tor relejima.

en: The connection to Tor was lost...
hr: Veza s Torom je izgubljena …

en: ...
hr: …

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
hr: GeoIP baza podataka nije dostupna. Informacije države neće biti prikazane.

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Fingerprint:
hr: Digitalni otisak:

en: Bandwidth:
hr: Propusnost:
