The Tor Project - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
hu: Még nem vagy kapcsolódott a Tor-hoz...

en: Onion Circuits
hu: Onion Hálózatok

en: Circuit
hu: Hálózat

en: Status
hu: Állapot

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
hu: Kattintson egy hálózatra a Tor átjátszóinak további részleteiért.

en: The connection to Tor was lost...
hu:  Megszakadt a kapcsolat a Tor-ral...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
hu: GeoIP adatbázis nem elérhető. Nem lesz országinformáció megjelenítve.

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Fingerprint:
hu: Ujjlenyomat:

en: Bandwidth:
hu: Sávszélesség:
