The Tor Project - en to is translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
is: Þú ert ekki enn tengd(ur) við Tor!

en: Onion Circuits
is: Onion-rásir

en: Circuit
is: Rás

en: Status
is: Staða

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
is: Smelltu á rás til að sjá nánari upplýsingar um Tor-endurvarpa hennar.

en: The connection to Tor was lost...
is: Missti tengingu við Tor...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
is: GeoIP-gagnagrunnur ekki tiltækur. Ekki munu birtast neinar landfræðilegar upplýsingar.

en: %.2f Mb/s
is: %.2f Mb/sek

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Fingerprint:
is: Fingrafar:

en: Bandwidth:
is: Bandbreidd:
