Tor Project - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
ja: まだ Tor に接続していません。

en: Onion Circuits
ja: Onion サーキット

en: Circuit
ja: サーキット

en: Status
ja: 状態

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
ja: サーキットをクリックして Tor リレーの詳細を表示します。

en: The connection to Tor was lost...
ja: Torへの接続が失われました…

en: ...
ja: …

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
ja: GeoIP データベースが利用できません。国名情報は表示されません。

en: Unknown
ja: 不明

en: Fingerprint:
ja: フィンガープリント:

en: Bandwidth:
ja: 帯域幅:
