Tor Project - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
ka: ჯერ არ ხართ დაკავშირებული Tor-თან...

en: Onion Circuits
ka: Onion-ის წრედები

en: Circuit
ka: წრედი

en: Status
ka: მდგომარეობა

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
ka: დაწკაპეთ წრედზე, შემადგენელი Tor-გადამცემების შესახებ ვრცლად სანახავად.

en: The connection to Tor was lost...
ka: კავშირი Tor-თან გაწყდა...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
ka: GeoIP-ის მონაცემთა ბაზა მიუწვდომელია. ქვეყნების შესახებ მონაცემები არ გამოჩნდება.

en: %.2f Mb/s
ka: %.2f მბაიტ/წმ

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Fingerprint:
ka: თითის ანაბეჭდი:

en: Bandwidth:
ka: გამტარუნარიანობა:
