The Tor Project - en to lb translation catalogue (8 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
lb: Dir sidd nach net mat Tor verbonnen...

en: Onion Circuits
lb: Onion Circuiten

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
lb: Klickt op e Circuit fir méi Detailer iwwert Tor Relaisen.

en: The connection to Tor was lost...
lb: Tor Konnektioun verluer...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
lb: GeoIP Datebank net verfügbar. Et gi keng Lännerinformatiounen ugewisen.

en: Unknown
lb: Onbekannt

en: Fingerprint:
lb: Fangerofdrock:

en: Bandwidth:
lb: Bandbreet:
