Tor Project - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
lt: Kol kas nesate prisijungę prie Tor...

en: Onion Circuits
lt: Onion grandinės

en: Circuit
lt: Grandinė

en: Status
lt: Būsena

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
lt: Spustelėkite ant grandinės, norėdami daugiau sužinoti apie jos Tor retransliavimus.

en: The connection to Tor was lost...
lt: Ryšys su Tor nutrūko...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
lt: GeoIP duomenų bazė yra neprieinama. Šalių informacija nebus rodoma.

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Fingerprint:
lt: Kontrolinis kodas:

en: Bandwidth:
lt: Siuntimo sparta:
