The Tor Project - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
lv: Jūs vēl neesat savienots ar Tor...

en: Onion Circuits
lv: Sīpola maršruti

en: Circuit
lv: Maršruts

en: Status
lv: Statuss

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
lv: Noklikšķiniet uz maršruta, lai uzzinātu vairāk par tā Tor retranslatoriem.

en: The connection to Tor was lost...
lv: Pazuda savienojums ar Tor...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
lv: GeoIP datu bāze nav pieejama. Netiks rādīta nekāda valstu informācija.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Fingerprint:
lv: Ciparvirkne:

en: Bandwidth:
lv: Joslas platums:
