Tor Project - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
mk: Не сте поврзани на Tor се уште...

en: Onion Circuits
mk: Onion Кругови

en: Circuit
mk: Круг

en: Status
mk: Статус

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
mk: Кликнете на кругот за повеќе детали за Tor релеа.

en: The connection to Tor was lost...
mk: Поврзувањето со Tor беше изгубено...

en: %s: %s
mk: %s:%s

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
mk: GeoIP базата е недостапна. Информациите за државите нема да бидат прикажани.

en: %s (%s)
mk: %s(%s)

en: Unknown
mk: Непознато

en: Fingerprint:
mk: Отпечаток:

en: Bandwidth:
mk: Проток:
