The Tor Project - en to ms_MY translation catalogue (9 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
ms_MY: Anda tidak bersambung dengan Tor...

en: Onion Circuits
ms_MY: Litar Onion

en: Circuit
ms_MY: Litar

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
ms_MY: Klik pada litar untuk perincian lanjut berkenaan geganti Tor.

en: The connection to Tor was lost...
ms_MY: Sambungan dengan Tor telah terputus...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
ms_MY: Pangkalan data GeoIP tidak tersedia. Tiada maklumat negara akan dipaparkan.

en: Unknown
ms_MY: Tidak Diketahui

en: Fingerprint:
ms_MY: Cap Jari:

en: Bandwidth:
ms_MY: Jalur Lebar:
