Tor Project - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
nl: U bent nog niet verbonden met Tor…

en: Onion Circuits
nl: Onion-circuits

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
nl: Klik op een circuit voor meer info over de Tor-relays ervan.

en: The connection to Tor was lost...
nl: De verbinding met Tor is verbroken…

en: ...
nl: …

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
nl: GeoIP-database niet beschikbaar. Er wordt geen landinformatie weergeven.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Fingerprint:
nl: Vingerafdruk:

en: Bandwidth:
nl: Bandbreedte:
