The Tor Project - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
nn: Du er ikkje åtkobla åt Tor enno...

en: Onion Circuits
nn: Laukkrinsar

en: Circuit
nn: Krins

en: Status
nn: Tilstand

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
nn: Klikk på ein krins for fleire detaljar um Tor-reléi hans.

en: The connection to Tor was lost...
nn: Sambandet med Tor gjekk tapt...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
nn: GeoIP-database ikkje åtgjengeleg. Ingi landsupplysingar vil verta viste.

en: Unknown
nn: Ukjend

en: Fingerprint:
nn: Fingeravtrykk:

en: Bandwidth:
nn: Bandbreidd:
