Tor Project - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
pl: Nie jesteś jeszcze połączony z siecią Tor...

en: Onion Circuits
pl: Obwody Onion

en: Circuit
pl: Obwód

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
pl: Kliknij na obwód po więcej informacji o jego przekaźnikach Tora.

en: The connection to Tor was lost...
pl: Połączenie z siecią Tor zostało utracone...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
pl: Baza GeoIP nie jest dostępna. Informacje o krajach nie będą wyświetlane.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Fingerprint:
pl: odcisk palca

en: Bandwidth:
pl: Przepustowość:
