The Tor Project - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
pt: Ainda não está ligado à rede Tor...

en: Onion Circuits
pt: Circuitos do Onion

en: Circuit
pt: Circuito

en: Status
pt: Estado

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
pt: Clique num circuito para mais detalhes sobre as retransmissões do Tor.

en: The connection to Tor was lost...
pt: A ligação ao Tor foi perdida...

en: %s: %s
pt: %s:%s

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
pt: Base de dados GeoIP indisponível. Não serão mostradas quaisquer informações geográficas.

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Fingerprint:
pt: Identificação:

en: Bandwidth:
pt: Largura de banda:
