Tor Project - en to pt_BR translation catalogue (9 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
pt_BR: Sua conexão ao Tor  ainda não foi estabelecida...

en: Onion Circuits
pt_BR: Circuitos Cebola

en: Circuit
pt_BR: Circuito

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
pt_BR: Clicar em um circuito para ver os detalhes dos retransmissores Tor.

en: The connection to Tor was lost...
pt_BR: A conexão ao Tor foi interrompida...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
pt_BR: Base de dados GeoIP indisponível. As informações sobre este país não serão exibidas.

en: Unknown
pt_BR: Desconhecid

en: Fingerprint:
pt_BR: Impressão digital:

en: Bandwidth:
pt_BR: Largura de Banda:
