Tor Project - en to pt_PT translation catalogue (10 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
pt_PT: Ainda não está ligado ao Tor...

en: Onion Circuits
pt_PT: Circuitos Onion

en: Circuit
pt_PT: Circuito

en: Status
pt_PT: Estado

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
pt_PT: Clique num circuito para mais detalhes sobre as retransmissões do Tor.

en: The connection to Tor was lost...
pt_PT: A ligação ao Tor foi perdida...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
pt_PT: A base de dados do GeoIP está indisponível. Não será exibida qualquer informação do país.

en: Unknown
pt_PT: Desconhecido

en: Fingerprint:
pt_PT: Impressão digital:

en: Bandwidth:
pt_PT: Largura de banda:
