Tor Project - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: You are not connected to Tor yet...
ro: Încă nu eşti conectat la Tor...

en: Status
ro: Stare

en: Click on a circuit for more detail about its Tor relays.
ro: Apasă pe un circuit pentru mai multe detalii despre releurile Tor ale acestuia.

en: The connection to Tor was lost...
ro: Conexiunea cu Tor s-a pierdut...

en: GeoIP database unavailable. No country information will be displayed.
ro: Baza de date GeoIP este indisponibilă. Nu se arată nicio informaţie despre ţări.

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Fingerprint:
ro: Amprentă:

en: Bandwidth:
ro: Lăţime de bandă:
